skip to Main Content

Суд затвердив угоду між САП і заступником голови Укрдержархіву

Суд затвердив угоду між САП і заступником голови Укрдержархіву

Суд затвердив угоду про визнання провини, укладену між Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою і заступником голови Державної архівної служби України Ігорем Бондарчуком.

Таке рішення 5 вересня ухвалила колегія суддів Шевченківського районного суду міста Києва під головуванням Марини Антонюк, повідомив журналісту «Слова і Діла» прокурор САП.

Суд присудив Бондарчуку покарання у вигляді 51 тисячі гривень штрафу із забороною рік обіймати посади і спецконфіскацією 130 тис. грн.

За версією слідства, Бондарчук в обмін на 10 тисяч доларів неправомірної вигоди пообіцяв сприяння у працевлаштуванні особи до Фонду державного майна України. Згодом, вони домовилися про зменшення вартості «послуги» до 9800 доларів. Гроші передавалися двома траншами, а під час отримання другого в розмірі 4800 доларів посадовця й затримали.

Крім цього, з березня 2018 року детективи НАБУ та прокурори САП розслідували справу про можливе недостовірне декларування Бондарчуком. За даними детективів, заступник голови Укрдержархіву не відобразив отриманий ним дохід у 1,24 млн грн та видатки у 1,105 млн грн, а також інформацію про два правочини: купівлі-продажу та дарування (за останнім він подарував іншій особі нерухомість вартістю 3,299 млн грн). За цим фактом його також обвинувачували.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2019/09/05/novyna/polityka/sud-zatverdyv-uhodu-mizh-sap-zastupnykom-holovy-ukrderzharxivu

Back To Top
×Close search
Поиск