skip to Main Content
+38 (068) 098-68-15 sud_report@ukr.net

АДВОКАТА ЦИГАНКОВА ЗВИНУВАТИЛИ В ПОВНІЙ НЕКОМПЕТЕНТНОСТІ, ШАХРАЙСТВІ ТА “РОЗВОДІ” КЛІЄНТІВ

АДВОКАТА ЦИГАНКОВА ЗВИНУВАТИЛИ В ПОВНІЙ НЕКОМПЕТЕНТНОСТІ, ШАХРАЙСТВІ ТА “РОЗВОДІ” КЛІЄНТІВ

Андрій Циганков відомий український адвокат, який постійно знаходиться у вирі подій і якого регулярно звинувачують в некомпетентності, шахрайських діях та “розводі” на гроші в процесі надання ним послуг своїм клієнтам.

Закінчились скандалом багато публічних справ Андрія Циганкова.

Він представляв інтереси народного депутата Олександра Онищенка, який наразі переховується від українського правосуддя за кордоном.

Онищенко називав Циганкова “засланим козачком” і публічно відмовився від його послуг, погрожуючи “отриманням відповіді на все”.

Циганков представляв інтереси Михайла Бродського, колишнього очільника Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва  (Держпідприємництво).

Як повідомляється в статті ЛЖЕЦ БРОДСКИЙ УВОЛИЛ ПРОДАЖНОГО АДВОКАТА ЦЫГАНКОВА?  Михайло Бродський був “покороблений” продажністю і сумнівним професіоналізмом адвоката «справи педофілів» (суди програні, документи, що підтверджують правоту клієнта, відсутні) і вирішив звільнити високовартнісного юриста, який просить за свої послуги $300 за годину, що при скромній зарплаті держслужбовця Бродського (оклад – менше 5 тис. гривень) – затрати просто космічні.

До речі по “справі педофілів” в Артеку мати потерпілих дітей Олена Полюхович, яка була клієнтом Циганкова, також відмовилась від його послуг після того, як з’явилась інформація що Циганков зі своїм колегою вимагали у народного депутата, який виступав підозрюваним по справі педофілів, коштів у сумі 2 мільйонів доларів щоб “закрити” справу.  Экс-адвокат изнасилованных детей: правду по делу педофилов никто устанавливать не хочет

Черговим фіаско в гучній справі адвоката Циганкова стала справа депутата Дніпровської міської ради VII скликання Дмитра Погребова. Наскільки вже якісно готувався захист Дмитра Погребова до “апеляції” всі ці три місяці – достеменно не відомо, але, ймовірно, так само “грунтовно”, як і весь попередній рік (а позов, до речі, було подано ще у січні 2017 року). Бо 10 січня Апеляційний суд не приймав ніякого рішення по суті, оскільки захист Погребова та Падалки у всьому складі, а це не лише сам адвокат Андрій Циганков, але і його вірні помічниці, які дозволяють витягувати з клієнтів побільше мільйонів – Наталя Пліса (була в якості ще одного представника Погребова) та Діана Назаренко (була представником Сніжани Падалко) – відмовився від апеляційної скарги…

ПРОТИ АДВОКАТА ЦИГАНКОВА ПОРУШЕНА КРИМІНАЛЬНА СПРАВА щодо вчинення за попередньою змовою з Погребовим Д.В. шахрайських дій відносно потерпілої Анісімовоі І.І.

Циганков також був адвокатом загиблого репера Ларсона (Сергія Ларкіна), в результаті надання ним послуг родина Сергія відмовилась від послуг адвоката “плюнувши” йому в обличчя.

«НЕЕТИЧНИЙ» АНДРІЙ ЦИГАНКОВ ЙДЕ ГЕТЬ З ПОСТА ГОЛОВИ КОМІТЕТУ НААУ оскільки дозволяв собі вчинки, які порушують етичні правила адвокатури.

Back To Top
×Close search
Поиск