skip to Main Content

АСОЦІАЦІЯ СУДОВИХ РЕПОРТЕРІВ УКРАЇНИ ВИМАГАЄ ПРИПИНИТИ ПОСЯГАННЯ НА “СУДОВИЙ РЕПОРТЕР”

АСОЦІАЦІЯ СУДОВИХ РЕПОРТЕРІВ УКРАЇНИ ВИМАГАЄ ПРИПИНИТИ ПОСЯГАННЯ НА €СУДОВИЙ РЕПОРТЕР”

22 серпня 2018 року Іриною Салій та її колегами активістами-грантоїдами було розпочато активні дії, а саме антикампанію шляхом збору грошових коштів на банківську картку, проти відомого адвоката Олексія Шевчука, звинувачуючи його в тому, що він намагається “віджати” комерційне найменування проекту “Судовий репортер”.

Пропоную експеримент.Всі хто проти "відомого адвоката" Шевчука і за Судовий репортер голосуйте на карточку…

Gepostet von Судовий репортер am Mittwoch, 22. August 2018

Ця кампанія є нічим іншим, як намаганням дискредитувати та очорнити його особисте ім’я за те, що Олексій Шевчук постійно виступає з гострою критикою Ірини Салій та її колег-грантоїдів за їх діяльність.

Відповідно до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зареєстровано ряд організацій: громадську спілку “Асоціація судових репортерів України” (ЄДРПОУ 41931691), громадську організацію “Судовий репортер” (ЄДРПОУ 42347371) та товариство з обмеженою відповідальністю “Судовий репортер” (ЄДРПОУ 42166707), які мають спільну адресу та зареєстровані в офісі адвоката Шевчука.

В підтвердження вищеописаного надаємо офіційні документи, які свідчать про наявність законних прав власності адвоката Шевчука особисто або його довірених осіб на вищевказане найменування. Отримано необхідні дозвільні документи на діяльність інформаційного агенства з відповідною назвою та загальнодержавного друкованого засобу масової інформації двома мовами: російська та українська. Згідно даних Укрпатенту власником торговельної марки “судовий репортер” за класами МКТП: 16, 35, 38 є Шевчук Олексій Анатолійович (UA).

Відповідно всі заяви опонентів про те, що адвокат Шевчук вкрав у них найменування “Судовий репортер” або намагається “віджати” є нічим іншим, як намагання будь-якими діями очорнити репутацію Олексій Шевчука за його постійну критику на їх адресу.

Асоціація судових репортерів України звертається особисто до Ірини Салій та її поплічників у цьому процесі припинити дії, які носять дискредитаційний характер та спростувати недостовірну інформацію про намагання “віджати” в неї її “законні” права власності на найменування “Судовий репортер” і принести публічно вибачення за розповсюдження недостовірної інформації.

Back To Top
×Close search
Поиск