skip to Main Content

КОМАНДА ПРЕЗИДЕНТА ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРОТЯГУЄ СВОГО КЕРІВНИКА ДУС БОРЗОВА, ЯКИЙ Є ФІГУРАНТОМ НИЗКИ КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ ЩОДО ЗЛОВЖИВАННЯ СЛУЖБОВИМ СТАНОВИЩЕМ

КОМАНДА ПРЕЗИДЕНТА ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРОТЯГУЄ СВОГО КЕРІВНИКА ДУС БОРЗОВА, ЯКИЙ Є ФІГУРАНТОМ НИЗКИ КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ ЩОДО ЗЛОВЖИВАННЯ СЛУЖБОВИМ СТАНОВИЩЕМ

9 липня 2019 року відбудеться наступне засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби. Одним із надважливих питань, що будуть розглядатись на цьому засіданні, є питання:

  1. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантної посади Керівника Державного управління справами.
  2. Розв’язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади Керівника Державного управління справами.
  3. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади Керівника Державного управління справами.
  4. Рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантної посади Керівника Державного управління справами.
  5. Про визначення переможців конкурсу та других кандидатів за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади Керівника Державного управління справами.

Як уже повідомляв Судовий репортер в попередній публікації АДВОКАТА КОРБАНА ВВАЖАЮТЬ “ТЕМНОЮ КОНЯЧКОЮ” НА КОНКУРС КЕРІВНИКА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ, з конфіденційних джерел наближених до Президента України Володимира Зеленського редакції газети “Судовий Репортер” стало відомо про те, що ще до моменту проведення конкурсу вже погоджена кандидатура на Керівника Державного управління справами на рівні Президента України та його близького оточення. Цю посаду має обійняти т.в.о. Керівника Державного управління справами БОРЗОВ Сергій Сергійович

До наступного етапу конкурсу потрапили 16 осіб:

Після проведення першого етапу конкурсу, а саме тестування на знання іноземної мови, інформація цілком підтвердилася. З конфіденційних джерел стало відомо, що БОРЗОВУ Сергію Сергійовичу дописали в результати його тестування 3 бали щоб йому вистачило для проходження на наступний етап конкурсу.

Також Судовому репортеру стало відомо про те, що БОРЗОВ Сергій Сергійович вже отримав на руки ситуаційне завдання, яке мало би було вручено всім кандидатам саме під час останнього етапу конкурсу 9 липня 2019 року, і це дає йому перевагу перед іншими кандидатами на посаду Керівника Державного управління справами. Анонімний інформатор повідомив, що співбесіду з БОРЗОВИМ Сергієм Сергійовичем будуть проводити “м’яко”, щоб він став переможцем конкурсу.

В зв’язку з протягуванням кандидатури БОРЗОВА Сергія Сергійовича на посаду Керівника ДУС в одному із ресторанів Києва відбулась таємна зустріч осіб, які мають відношення до керівництва Житомирського лікеро-горілчаного заводу. Обговорювалось питання щодо продажу Житомирського лікеро-горілчаного заводу в результаті отримання посади Керівника ДУС БОРЗОВИМ С.С.

Така ситуація є нічим іншим, як зрада голосів більш ніж 73 % виборців, які віддали свої голоси за чинного Президента України Володимира Зеленського. За порушення закону всі причетні винні особи повинні бути позбавлені своїх посад та обов’язково понести кримінальну відповідальність.

БОРЗОВ С.С. є фігурантом кримінальних проваджень щодо зловживання службовим становищем.

Нагадаємо, що Громадська організація “Центр протидії корупції” вимагає покарати колишнього керівника Державного управління справами Сергія Борзова, який безпідставно отримав у власність помешкання площею майже 190 м.кв. в центрі Києва.

Звернулись з відомими нам фактами в НАБУ. Там їм відповіли, що розпочали кримінальне провадження за статтею “зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки”. Стаття передбачає позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

“Наші гроші” знайшли ще одні факти незаконного виділення квартир працівникам ДУСі. В березні 2016 року начальниця юридичного управління ДУС Марія Єремєєнко отримала від свого відомства квартиру площею 117 кв.м. в новобудові в центрі Києва. В січні 2017 року поліція розпочала кримінальне провадження стосовно Єремєєнко.

Офіційно власниками помешкання стали шестеро чоловік: сам Борзов, його дружина, двоє дітей та батьки. Ринкова вартість квартири складає близько 10 млн гривень.

Журналісти звернули увагу, що сім’я Борзових є досить заможною і не потребувала покращення житлових умов. За минулий рік Сергій Борзов отримав 400 тисяч гривень доходу, а його дружина-бізнесвумен – майже мільйон. Родина голови ДУСі володіє земельною ділянкою, будинком, квартирою, нерухомістю в Криму та двома автівками.

Помешкання в центрі Києва Борзов отримав з порушеннями, адже квартира була оформлена не як службова, а одразу у власність. Крім того, за законом, житлові приміщення надаються чиновникам у межах 13,65 квадратного метра житлової площі на одну особу. Однак навіть для шести осіб житло площею 190 квадратних метрів (110 – жилої) це перевищення усіх норм.

До речі, в березні 2016 року дружина Борзова Ірина придбала у власність автомобіль BMW 520i 2016 року випуску, ринкова вартість якого сягає 65 тисяч доларів.

ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ СПРАВИ:

Не виключено, що Борзов сам ухвалив рішення про виділення дорогої квартири, зловживаючи своїм службовим становищем. Враховуючи вищенаведені факти, ми:

  1. ЗВЕРНУЛИСЬ із заявою про вчинення злочину, в порядку ст. 214 КПК України до Директора Національного антикорупційного бюро України Ситника А.С. Керівник третього підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Стецюк Я. листом від 05.08.2016  року ПОВІДОМИВ, що детективами НАБУ за фактами викладеними в заяві про злочин, 29.07.2016 року розпочато кримінальне провадження № 52016000000000262 за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, тобто зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Разом з тим, журналісти проекту “Наші гроші” знайшли інші факти незаконного виділення житла. Враховуючи ці факти, ми:

  1. ЗВЕРНУЛИСЬ із заявою про вчинення злочину, в порядку ст. 214 КПК  України до Директора Національного антикорупційного бюро України Ситника А.С. Керівник третього підрозділу детективів Стецюк Я. листом від 22.11.2016 року ПОВІДОМИВ, що заяву направлено до ГУ НП у м. Києві в зв’язку з тим, що в діях начальника управління Державного управління справами Єремєєнко Марії Олегівні вбачаються ознаки шахрайства.
  2. ЗВЕРНУЛИСЬ до Головного управління Національної поліції у місті Києві щодо результатів розгляду заяви про злочин. Начальник ГУ НП у м. Києві Крищенко А.Є. листом від 24.01.2017 року ПОВІДОМИВ, що слідчим відділом Голосіївського УП 18.01.2017 розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні №12017100010000339 за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, тобто шахрайство в особливо великих розмірах.

Джерела:

АДВОКАТА КОРБАНА ВВАЖАЮТЬ “ТЕМНОЮ КОНЯЧКОЮ” НА КОНКУРС КЕРІВНИКА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ

ДОБИЛИСЬ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ КЕРІВНИКА ДУСІ, ЯКИЙ ПОДАРУВАВ СОБІ КВАРТИРУ ВАРТІСТЮ 10 МЛН

 

Back To Top
×Close search
Поиск