skip to Main Content

Ліга Сміху замість конкурсу на керівника ДУС, злочин комісії та Борзова, та оскарження указу Президента

Ліга Сміху замість конкурсу на керівника ДУС, злочин комісії та Борзова, та оскарження указу Президента

Вчора відбувся ручний конкурс на посаду голови Державного Управління Справами. Комісії було надано вказівку в будь-який спосіб протягнути на посаду в.о. Керівника Борзова.

Про те, що комісія буде протягувати Борзова Сергія на посаду Керівника Державного управління справами редакції Судового репортера було відомо ще два тижні тому і ми висвітлювали цю інформацію в публікаціях:

КОМАНДА ПРЕЗИДЕНТА ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРОТЯГУЄ СВОГО КЕРІВНИКА ДУС БОРЗОВА, ЯКИЙ Є ФІГУРАНТОМ НИЗКИ КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ ЩОДО ЗЛОВЖИВАННЯ СЛУЖБОВИМ СТАНОВИЩЕМ

АДВОКАТА КОРБАНА ВВАЖАЮТЬ “ТЕМНОЮ КОНЯЧКОЮ” НА КОНКУРС КЕРІВНИКА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ

9 липня відбувся фінальний етап конкурсу, на якому за результатами “чесного” конкурсу було обрано Керівником ДУС увага!!! Борзова Сергія Сергійовича, який був фігурантом не одного кримінального провадження щодо зловживання службовим становищем, обіймаючи посаду Керівника ДУС.

Ось так прокоментував хід заключного етапу та і всього конкурсу один із претендентів на посаду, який, до речі, набрав майже максимальну кількість балів і мав всі шанси очолити ДУС, адвокат Олексій Шевчук:

“Почнемо з того, що тестові завдання другого етапу були на комп’ютерах, а всім перед початком роздавали вже заготовлені паролі, просто роздруковані на листочках А4 паролі, не вибрані Вами, не селективно відібрані при Вас чи Вами ж особисто сформовано, а заготовлені на листочках, тобто коли я попросив мені надати інший пароль, то мені сказали, що це для іншого учасника. Розумієте? Інший учасник вже мав свій пароль і ймовірно його тест вже було вирішено за нього, просто заходиш на комп’ютер і натискаєш завершити тестування і готовий результат.

Завдання ситуативні писалися самими представниками ДУС для конкурсної комісії, а вона потім їх доробляла. Ну от дивіться в конкурсі бере участь керівник санаторного відділу ДУС, а питання в задачі стосується того , як має реагувати керівник ДУС, якщо до нього звернувся ліквідатор аварії на ЧАЕС та просить безкоштовного лікування.

Зрозуміло, що такий учасник не те, що знає правильну відповідь заздалегідь, він її писав особисто цю задачу для конкурсної комісії.

Тепер далі, всі учасники роблять завдання і є вільний доступ до інтернету, ніхто не контролює куди ти заходиш і чи нема на якійсь сторінці вже написаних завдань. На словах можливо користуватися тільки сайтом Верховної Ради, але учасники вільно користуються і Google, і перекладачами. Діючий очільник ДУС та переможець конкурсу ледь-ледь набирає 78 балів (75 нижча межа) на іспиті з іноземної мови, щоб не вилетіти і сидить поряд свого підлеглого працівника, теж учасника конкурсу, і нещадно «дере» з його роботи, але на ситуативних завданнях йому малюють 1,44 та 1,11 за кожен з двох. Чому оцінка кожного його завдання 1,44 та 1,11? Чому не 1,33 та 1.0? Розумієте ? Тобто йому підганяють математично результат.

Після ситуативних завдань усім учасникам конкурсу зрізають бали і в фінал на етап співбесіди виводять тільки діючих працівників ДУС з показниками 1,0. Для порівняння в мене особисто 0.89 і в результаті співбесіди йому ставлять 2,44, а його працівникам-статистам на конкурсі 0,1. Ну тобто ви розумієте абсурд? Людина, яка щойно ніби найкраще усіх написала роботу і має високий бал, раптом не може пояснити комісії, що вона написала і тому перемагає діючий керівник ДУС, бо він зміг пояснити свій текст на папері. Смішно….

Цікаво теж інше, що ніяких новацій щодо майбутнього ДУС, тощо він не сказав.

Ось тут можете глянути цирк з результатами: https://youtu.be/9dqeX1Wu01U

Але він настільки боягуз (ред. – Борзов Сергій Сергійович), а його «покровителі» бояться відкритого конкурсу, що комісії довелося не обирати другого переможця, яким мав бути Фархад Фархадов з МВС чи я. Є відкладене право, якщо він не пройде спецперевірку і щоб повторно не блокувати роботу ДУС та не витрачати кошти, то треба обрати другого переможця, а його нема, вручну зрізали бали всім, навіть його «фунтам-помічникам».

В мене була концепція реформи ДУС, створення акціонерних товариств на зразок Укрзалізниці з сервісного та майнового обслуговування, ліквідація збиткових осіб, державно-приватне партнерство з окремими підприємствами, ініціювання судів міжнародних за санаторії в окупованому Криму та багато іншого. Але це нікому не треба, треба тіньова приватизація залишків, ще великих залишків майна державного і все.

Найближчим часом будуть підготовлені заяви про кримінальні правопорушення Борзова та членів-комісії, буде вимога щодо комплексної перевірки в НАЗК його та фунтів-помічників, ми бачимо тут і втручання в електронні системи і зловживання владою, і підроблення документів і звичайно ми оскаржимо в суд указ президента про конкурс та результати такого шоу”.

Back To Top
×Close search
Поиск