skip to Main Content
+38 (068) 098-68-15 sud_report@ukr.net

НАБУ УМИСНО ПОРУШУЄ ЗАКОНОДАВСТВО, СТВОРЮЮЧИ ПІДСТАВИ ДЛЯ ЗАТРИМАННЯ ОЛЕГА БАХМАТЮКА

НАБУ УМИСНО ПОРУШУЄ ЗАКОНОДАВСТВО, СТВОРЮЮЧИ ПІДСТАВИ ДЛЯ ЗАТРИМАННЯ ОЛЕГА БАХМАТЮКА

Нещодавно НАБУ анонсовано направлення Олегу Бахматюку повідомлення про підозру за місцем його проживання в Україні і оголошення останнього в розшук на території України.

За словами адвоката Олега Бахматюка – Костянтина Глоби детективами НАБУ жодного разу за два роки кримінального провадження не вручено повісток про виклик для участі у слідчих або процесуальних діях, його підзахисний не допитувався в цьому кримінальному провадженні, а відповідно щодо нього не встановлено будь-яких законних обмежень, як громадянина України.

Детективам НАБУ достеменно відомо місце перебування Бахматюка, оскільки сам О.Бахматюк повідомив про цей факт публічно, та і виїзд з України не був таємницею, оскільки матеріали провадження містять інформацію про всі його в’їзди в Україну і виїзди, яку прокурори використовують у судах.

Адвокатом Олега Бахматюка – Олексієм Шевчуком, що здійснює представництво Бахматюка Олега в межах кримінального провадження №1201610000000001664, 29 листопада подано скаргу керівнику Управління внутрішнього контролю Осипчуку Р.С. на дії детектива НАБУ Пачевського, який не з’явився для надання доступу до матеріалів справи і в грубій формі відмовив надати доступ. Скарга була зареєстрована старшим слідчим А.Гайданка. В даний час триває перевірка.

Джерело: Судовий репортер

 

 

Back To Top
×Close search
Поиск