skip to Main Content

Начальника відділу та прокурора відділу місцевої прокуратури викрито на одержанні неправомірної вигоди

Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівниками прокуратури Полтавської області неправомірної вигоди.

За версією слідства начальник Хорольського відділу Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області та прокурор вказаного відділу місцевої прокуратури висунули вимогу обвинуваченому у кримінальному провадженні надати неправомірну вигоду в розмірі 5 тис доларів США за зміну обвинувачення на менш тяжкий злочин та укладення угоди про визнання винуватості з визначенням покарання у виді штрафу.

Після одержання неправомірної вигоди зазначених осіб затримано у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Центральним апаратом Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=258835

Back To Top
×Close search
Поиск