skip to Main Content

Нацполіція затримала організаторів вбивства начальника відділу реклами Київського метро

Нацполіція затримала організаторів вбивства начальника відділу реклами Київського метро

У Київській області затримали сімох підозрюваних, організаторів та виконавців вбивства начальника відділу реклами КП “Київський метрополітен”.

Про це повідомив голова поліції Київської області Андрій Нєбитов у Facebook.

Згідно з повідомленням, кримінальна поліція провела 21 обшук, під час яких були вилучені зброя, боєприпаси, грошові кошти, документи, жорсткі диски та інше.

Злочинців затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Їм оголошені підозри за створення злочинної організації та скоєння двох умисних вбивств вчинених на замовлення.

За скоєний злочин, звинувачуваним загрожує максимальне покарання – довічне ув’язнення.

Нєбитов нагадав, що у січні на Різдво у Києво-Святошинському районі сталося вбивство начальника відділу реклами Київського метрополітену. Чоловіка вбили трьома ударами ножем в спину.

Розслідування показало, що вбивство готували заздалегідь і це не вулична потасовка, а добре спланований злочин. Велика кількість оперативно-розшукових заходів та негласних слідчих дій протягом майже дев’яти місяців дало змогу вийти на злочинну організацію, учасники якої спеціалізувалися на вчинені особливо тяжких злочинів насильницького характеру.

Джерело: https://zik.ua/news/2019/09/18/natspolitsiya_zatrymala_organizatoriv_vbyvstva_nachalnyka_viddilu_reklamy_1649127

Back To Top
×Close search
Поиск