skip to Main Content

НОВОПРИЗНАЧЕНИЙ ПРОКУРОР ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ БІЛОУСОВ УХИЛЯЄТЬСЯ ВІД КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

НОВОПРИЗНАЧЕНИЙ ПРОКУРОР ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ БІЛОУСОВ УХИЛЯЄТЬСЯ ВІД КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

У понеділок, 11 листопада 2019 року, заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив нового прокурора Донецької області Євгена Білоусова, призначеного на посаду Генеральним прокурором Рябошапкою наказом №477 від 7 листопада 2019 року.

Про це повідомляє пресслужба ГПУ.

Дякуючи керівництву ГПУ за довіру, Євген Білоусов окреслив пріоритетні напрямки роботи: «Воєнні злочини, злочини проти життя, проти національної безпеки. Звичайно, не залишаться поза увагою корупційні злочини, злочини в економічній, бюджетній та земельній сферах».

Але, Євген Білоусов відповідно до  вимог п.3 ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції”, як особа, яка претендує на зайняття посади, зазначеної у пункті 1 ст. 3 цього Закону, до призначення або обрання на відповідну посаду, повинен був подати в установленому цим законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Моніторинг Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування станом на 12.11.2019 року свідчить про те, що Білоусов Є.О., в порушення вимог ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції” не подав декларацію за 2018 рік, як кандидат на посаду прокурора області.

Остання подана ним декларація датована 08.05.2019 року.

Раніше Білоусов Є.О., працюючи в органах прокуратури, систематично подавав декларації про доходи, які розміщені на сайті НАЗК.

Таким чином, в діях Білоусова Є.О. вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України.

В даний момент Білоусов Є.О. ухиляється від кримінальної відповідальності за цією статтею, а також намагається всіляко зам’яти відповідну справу.

Довідково: Євген Олександрович Білоусов – народився 31 березня 1984 року в м. Біла Церква Київської області. Працює в органах прокуратури з 2010 року. З серпня 2018 року працював на посаді першого заступника військового прокурора Об’єднаних сил. Має державну нагороду «За військову службу Україні».

Джерело: Судовий репортер

Back To Top
×Close search
Поиск