skip to Main Content

ОЛЕГ БАХМАТЮК ОФІЦІЙНО ПОВІДОМИВ ПРО СВОЄ МІСЦЕПЕРЕБУВАННЯ ДЛЯ УНЕМОЖЛИВЛЕННЯ МАНІПУЛЯЦІЙ ЩОДО ЙОГО ПЕРЕХОВУВАННЯ

ОЛЕГ БАХМАТЮК ОФІЦІЙНО ПОВІДОМИВ ПРО СВОЄ МІСЦЕПЕРЕБУВАННЯ ДЛЯ УНЕМОЖЛИВЛЕННЯ МАНІПУЛЯЦІЙ ЩОДО ЙОГО ПЕРЕХОВУВАННЯ

Адвокат Олега Бахматюка – Олексій Шевчук повідомив Судовому репортеру про те, що в рамках кримінального провадження  №1201610000000001664 здійснюється політичний тиск на його підзахисного, оскільки публічно ЗМІ та НАБУ офіційно повідомлені про місцеперебування Бахматюка для унеможливлення в подальшому маніпуляцій щодо переховування останнього від правоохоронних органів та ухилення від процесуальних дій. В цей час навпаки – не Бахматюк переховується від слідства, а детективи НАБУ не бажають проводити необхідні для об’єктивного проведення розслідування процесуальні дії за участю Олега Бахматюка, тим самим порушуючи його законні права та інтереси.

За словами іншого адвоката Олега Бахматюка – Костянтина Глоби детективам НАБУ достеменно відомо місце перебування його підзахисного, оскільки він повідомив про цей факт публічно. Виїзд з України не був таємницею, оскільки матеріали провадження містять інформацію про всі в’їзди в Україну і виїзди Бахматюка, яку прокурори використовують у судах.

“Будучи обізнаними про місце перебування О.Бахматюка, детективами НАБУ та прокурорами САП вчинені маніпуляції з адресами його перебування, які полягали у надсиланні повідомлення про підозру не за адресою його дійсного перебування, а на адресу, за якою О. Бахматюк деякий час вже не знаходиться.

Такий алгоритм дій детективів НАБУ та прокурорів САП із надсиланням на ту ж адресу повісток про виклик, дозволив створити обставини, за яких штучно можливо вважати людину підозрюваною і в подальшому оголошувати її у розшук на території України.
Місце перебування О.Бахматюка детективам і прокурорам відоме, але для створення “показової жахалки” боротьби з олігархатом в Україні, детективи НАБУ формують у позапроцесуальний спосіб матеріали, які дозволяють штучно переслідувати людину.
Виникає доволі логічне питання, з якою метою вказані документи надсилаються за адресами, за якими достеменно відомо відсутність перебування мого підзахисного? 
Відповідь на питання доволі проста, детективам НАБУ вкрай важливо штучно у найкоротший термін створити обставини, за яких людина не матиме змоги захищатись і в подальшому нашвидкоруч оголосити її в розшук, що дозволить створити саме ту “публічну жахалку” яку вимагає суспільство.
З метою припинення подібних маніпуляцій, в межах здійснення адвокатської діяльності, сьогодні я особисто подав до НАБУ підтверджуючі місце перебування мого підзахисного документи”.

Нещодавно НАБУ анонсовано направлення Олегу Бахматюку повідомлення про підозру за місцем його проживання в Україні і…

Gepostet von Constantine Globa am Freitag, 29. November 2019

Джерело: Судовий репортер

Back To Top
×Close search
Поиск