skip to Main Content
+38 (068) 098-68-15 sud_report@ukr.net

ОЛЕГ БАХМАТЮК ОФІЦІЙНО ПОВІДОМИВ ПРО СВОЄ МІСЦЕПЕРЕБУВАННЯ ДЛЯ УНЕМОЖЛИВЛЕННЯ МАНІПУЛЯЦІЙ ЩОДО ЙОГО ПЕРЕХОВУВАННЯ

ОЛЕГ БАХМАТЮК ОФІЦІЙНО ПОВІДОМИВ ПРО СВОЄ МІСЦЕПЕРЕБУВАННЯ ДЛЯ УНЕМОЖЛИВЛЕННЯ МАНІПУЛЯЦІЙ ЩОДО ЙОГО ПЕРЕХОВУВАННЯ

Адвокат Олега Бахматюка – Олексій Шевчук повідомив Судовому репортеру про те, що в рамках кримінального провадження  №1201610000000001664 здійснюється політичний тиск на його підзахисного, оскільки публічно ЗМІ та НАБУ офіційно повідомлені про місцеперебування Бахматюка для унеможливлення в подальшому маніпуляцій щодо переховування останнього від правоохоронних органів та ухилення від процесуальних дій. В цей час навпаки – не Бахматюк переховується від слідства, а детективи НАБУ не бажають проводити необхідні для об’єктивного проведення розслідування процесуальні дії за участю Олега Бахматюка, тим самим порушуючи його законні права та інтереси.

За словами іншого адвоката Олега Бахматюка – Костянтина Глоби детективам НАБУ достеменно відомо місце перебування його підзахисного, оскільки він повідомив про цей факт публічно. Виїзд з України не був таємницею, оскільки матеріали провадження містять інформацію про всі в’їзди в Україну і виїзди Бахматюка, яку прокурори використовують у судах.

“Будучи обізнаними про місце перебування О.Бахматюка, детективами НАБУ та прокурорами САП вчинені маніпуляції з адресами його перебування, які полягали у надсиланні повідомлення про підозру не за адресою його дійсного перебування, а на адресу, за якою О. Бахматюк деякий час вже не знаходиться.

Такий алгоритм дій детективів НАБУ та прокурорів САП із надсиланням на ту ж адресу повісток про виклик, дозволив створити обставини, за яких штучно можливо вважати людину підозрюваною і в подальшому оголошувати її у розшук на території України.
Місце перебування О.Бахматюка детективам і прокурорам відоме, але для створення “показової жахалки” боротьби з олігархатом в Україні, детективи НАБУ формують у позапроцесуальний спосіб матеріали, які дозволяють штучно переслідувати людину.
Виникає доволі логічне питання, з якою метою вказані документи надсилаються за адресами, за якими достеменно відомо відсутність перебування мого підзахисного? 
Відповідь на питання доволі проста, детективам НАБУ вкрай важливо штучно у найкоротший термін створити обставини, за яких людина не матиме змоги захищатись і в подальшому нашвидкоруч оголосити її в розшук, що дозволить створити саме ту “публічну жахалку” яку вимагає суспільство.
З метою припинення подібних маніпуляцій, в межах здійснення адвокатської діяльності, сьогодні я особисто подав до НАБУ підтверджуючі місце перебування мого підзахисного документи”.

Нещодавно НАБУ анонсовано направлення Олегу Бахматюку повідомлення про підозру за місцем його проживання в Україні і…

Gepostet von Constantine Globa am Freitag, 29. November 2019

Джерело: Судовий репортер

Back To Top
×Close search
Поиск