skip to Main Content

Початок «важкого трудового шляху» добродія Циганкова

Початок «важкого трудового шляху» добродія Циганкова

ШАНОВНІ ДРУЗІ !

Ігор Німченко вельми вдячний всім, хто приймав участь в організації сюрпризу для адвоката Циганкова Андрія Ігоровича. Проте, з сумом констатуємо – очевидці та свідки здачі адвокатом Циганковим випускних іспитів та отримання диплому – відсутні. З Ігорем зв’язались люди, які навчались з паном Циганковим.

Встановлено: член КПРС з 1988 року, товариш Циганков, дійсно, вступив до Університету імені славного Кобзаря в 1989 році минулого століття (за рік до Ігоря Німченко). Проте, на межі 3-4 курсів раптово зник. Мав отримати диплом в 1994 році, проте, не отримав. Про його подальшу долю отримання вищої освіти  інформація відсутня. Громадянин Циганков академічної відпустки не брав, на заочну форму навчання не переводився, випускних іспитів вже в 1995 році не здавав.

Відповідно, яким чином і на якій підставі отримав диплом в 1995 році – невідомо, куди дівся цілий рік – таємниця. Як сказав професор, цього ж славного ВУЗу Шапченко Сергій Дмитрович: «чого тільки не було в тих дев’яностих».

Ігор Німченко висловлює подяку своїм однокурсникам, у тому числі старостам потоків, які категорично заперечують наявність Циганкова в рядах випускників юридичного факультету в 1995 році.

Таким чином, є підстави звернути зі стежки FB і вийти на стовпову дорогу офіційних запитів і листів. Тут виникає ще одна таємниця, щодо отримання адвокатського посвідчення метром Циганковим в 1996 році. Згідно ЗАКОНУ того часу необхідно було мати ДВА РОКИ юридичного стажу після отримання диплому для того, щоб поповнити ряди “Адвокатського братства”, але це зовсім інша історія.

Це тільки початок «важкого трудового шляху» добродія Циганкова.

Далі буде.

Back To Top
×Close search
Поиск