skip to Main Content

У ПОЛІЦІЇ КАЖУТЬ, ЩО ЗАТРИМАЛИ ВИСОКОПОСАДОВЦЯ НАЦБАНКУ: КОМЕНТАР НБУ

У ПОЛІЦІЇ КАЖУТЬ, ЩО ЗАТРИМАЛИ ВИСОКОПОСАДОВЦЯ НАЦБАНКУ: КОМЕНТАР НБУ

Головного юристконсульта Національного банку та її спільника затримали напередодні в Києві через отримання хабаря.

“Будучи службовою особою, зловмисниця через посередника вимагала 30 тисяч доларів США у представника фінансової компанії за видавання ліцензії. Затримання відбулося після того, як їй передали 15 тисяч доларів США”, – повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

Фінансова компанія хотіла отримати ліцензію для здійснення валютних операцій, пояснюють у поліції. Правоохоронці додали, що затримано також її спільника на отриманні 15 тисяч доларів.

“Обох затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України”, – повідомив заступник начальника слідчого управління поліції Києва Едуард Соловйов.

У кримінальному провадженні, яке розпочато за попередньою правовою кваліфікацією “Шахрайство” та “Підбурювання до давання неправомірної вигоди службовій особі” Кримінального кодексу України, проводяться невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу.

Своєю чергою, у Нацбанку твердять, що Олена Парова не є працівницею структурного підрозділу із супроводження процесу видачі ліцензій на здійснення валютних операцій.

Про це йдеться на сторінці Facebook Нацбанку. Парова тимчасово займала “декретну посаду” та мала звільнитися  наступного тижня у зв’язку із поверненням основної працівниці, кажуть в установі.

Також, за інформацією прокуратури, затримана сама запропонувала свою допомогу фінансовій установі напередодні.

Джерело: https://www.5.ua/ekonomika/u-politsii-kazhut-shcho-zatrymaly-vysokoposadovtsia-natsbanku-komentar-nbu-202453.html

Back To Top
×Close search
Поиск