skip to Main Content

ВИЙШОВ ДРУКОМ ПЕРШИЙ НОМЕР ПЕРІОДИЧНОЇ ГАЗЕТИ “СУДОВИЙ РЕПОРТЕР”

ВИЙШОВ ДРУКОМ ПЕРШИЙ НОМЕР ПЕРІОДИЧНОЇ ГАЗЕТИ “СУДОВИЙ РЕПОРТЕР”

08 листопада 2018 року вийшов друком перший номер періодичної газети “Судовий репортер” № 1 ЛИСТОПАД. Газета направлена на інформування про актуальні цікаві судові справи, які вже ведуться або завершилися в суді, а також про додаткову корисну інформацію мешканців столиці та регіонів в залежності від того, в якій місцевості вона буде розповсюджуватись.

Тираж першого видання 3 000 екземплярів. Його розповсюдження планується в столиці України. Газета розповсюджується безкоштовно. Вона буде цікавою для ознайомлення як професійним юристам, суддям, прокурорам так і звичайним пересічним громадянам, які цікавляться життям країни в цілому та, зокрема, столиці.

Засновником газети “Судовий репортер” є партнер УГА – Громадська спілка “Асоціація судових репортерів України”, за якою закріплене право друкованого ЗМІ двома мовами – українська та російська.

В першому номері висвітлено про ситуацію щодо резонансної судової справи щодо незаконного будівництва житлового комплексу “Патріотика на озерах”, яке активісти оскаржують в Окружному адміністративному суді, ситуацію з боротьбою з функціонуванням сміттєспалювального заводу “Енергія” в Дарницькому районі, про зупинку будівництва трьох сміттєспалювальних заводів в Києві та на околиці, про соціальні благодійні волонтерські ініціативи в місті Києві і т.д.

Розповсюдження газети планується біля та/або в приміщенні судів міста Києва, а також біля станцій метро і в інших людних місцях.

Back To Top
×Close search
Поиск