skip to Main Content

Журналісти вимагають звільнення речниці Зеленського

Спільнота незалежних журналістів «Ініціатива 34» вимагає звільнення речниці президента Юлії Мендель за непрофесійну поведінку стосовно журналістів.

Про це повідомила «Ініціатива 34» у Facebook.

«У зв’язку із непрофесійністю, неетичною поведінкою та провокацією штучних конфліктів, вимагаємо звільнити Юлію Мендель з посади прес-секретара Президента України Володимира Зеленського», — йдеться у зверненні.

Також у спільноті додали, що очікують на вибачення від Офісу Президента та Юлії Мендель перед журналістом «Радіо Свобода» Сергієм Андрушком.

Заяву підписали ГО «Громадське Телебачення», журналісти Bihus.Info та редакторка-засновниця «Української правди» Олена Притула.

До того медіарух «Медіа за усвідомлений вибір» та інші представники медіа теж закликали Зеленського публічно відреагувати на перешкоджання роботі журналістів з боку працівниці його Офісу.

Нагадаємо, журналіст «Радіо Свобода» Сергій Андрушко хотів поставити Зеленському запитання щодо розслідування програми «Схеми» про главу Офісу президента Андрія Богдана, але Мендель відштовхнула його.

Своєю чергою, Мендель пояснила, що журналісти не мають порушувати безпеку першої особи, а також повинні «бути цивілізованими».

Джерело: https://hromadske.ua/posts/zhurnalisti-vimagayut-zvilnennya-rechnici-zelenskogo

Back To Top
×Close search
Поиск